Rajd superbohaterów w Skwierzynie

04 czerwiec 2016
Autor:  Anna Warchoł
Anna Warchoł

W sobotni poranek Skwierzynę opanowali Superman, Rudy 102, Batman a nawet Supermamuśki. Wszystko za sprawą rajdu „Szlakiem Bobrów”, w który wystartowało 25 załóg samochodowych.

W Skwierzynie odbyła się XVI edycja Międzynarodowego Rajdu Samochodowego Turystyczno-Nawigacyjnego „Szlakiem Bobrów". W tym roku impreza odbywa się pod hasłem "Rajd Superbohaterów", co oznacza, że zarówno uczestnicy rajdu, jak i samochody muszą być przebrane zgodnie z tematyką.

Co roku tematyka rajdu jest inna, a dla uczestników jest to świetna zabawa i zarazem okazja do wykazania się kreatywnością. W tegorocznej edycji udział wzięło 25 załóg - w jednej załodze musi być kierowca oraz pilot samochodu.

- Ekipy zmierzą się z trasą liczącą ok. 90 km oraz z wieloma konkurencjami związanymi z tematyką szeroko pojętych superbohaterów - tłumaczy Jan Kaczmarczyk, organizator „Rajdu Szlakiem Bobrów” - Muszą przeciągnąć liną malucha czy też rozwiązać zagadki. Podczas rajdu chcemy pochwalić się pięknymi terenami naszego województwa. Gwarantujemy świetną zabawę.

Wśród załóg, które pojawiły się na starcie mogliśmy zobaczyć Rudego 102 - nie zabrakło psa, Batmana, Supermana, Galów, w tym Asterixa i Obelixa, Braci Mario czy Super Mamuśki.

gorzowianin.com

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u