Masz newsa? Podaj dalej!
Wyróżniony

06 czerwiec 2016
Autor: 

Masz newsa? Podaj dalej! to konkurs, w którym uczestnicy wysyłają informacje ze swojego regionu, z ważnych, ciekawych wydarzeń, wypadków, pożarów, zdarzeń meteorologicznych... Każdy uczestnik może wysłać dowolną liczbę newsów. Nie mogę być one skopiowane z innych portali oraz periodyków. Zdjęcia muszą być autorstwa uczestnika. Ważne, aby informacje nie dublowały się z tymi podanymi już na naszym portalu.

Każdy uczestnik, który wyśle do nas wiadomość powinien podać swoje imię i nazwisko oraz pseudonim, jakim zostanie podpisany w artykule oraz nr telefonu. Jeżeli pseudonimu nie będzie, uczestnik zostanie podpisany imieniem i nazwiskiem.

Artykuły powinny zawierać opis wydarzenia oraz opis zdjęć.

Wysyłając newsa uczestnik zgadza się na jego publikację na łamach portalu newslubuski.pl oraz na profilu społecznościowym. Redakcja zastrzega sobie nie umieszczanie niektórych newsów lub usunięcie materiału bez podania przyczyny, a w szczególności gdy narusza prawa autorskie i pokrewne, okaże się nierzetelny, narusza inne dobra prawnie chronione. Poza tym redakcja zastrzega sobie prawo do skracania i opracowania edytorskiego nadesłanych tekstów.

Nagrody: 

 1. Nowoczesne słuchawki stereo z regulacją głośności na odczepianym kablu. Składany pałąk, kompaktowy rozmiar i efektowny wygląd, który pozwoli Ci wyróżnić się z tłumu. W komplecie odtwarzać MP4 (XX.Y HEADPHONES AUTHENTIC 10) szt. 1
 2. Słuchawki stereofoniczne z jeansowym wykończeniem i freestyle'owym wzornictwem. Głębokie brzmienie basu zapewni niepowtarzalne doznania, a kontroler głośności na kablu ułatwi obsługę (XX.Y HEADPHONES CAMOUFLAGE 10) szt. 1
 3. Słuchawki stereofoniczne z nowatorską stylistyką 3D oraz wyszywanym wzorem na pałąku. Dzięki specyficznemu wyglądowi nie znikniesz w tłumie, a kontroler głośności na kablu ułatwi obsługę (XX.Y HEADPHONES 3D ART 20) szt. 1
Administrator

Po wielu latach spędzonych z różnej maści systemami operacyjnymi, mogę śmiało powiedzieć, że nie ma rzeczy niemożliwych i problemów, których nie da się rozwiązać. Jedną umiejętność, którą ludzki umysł musi posiąść, by wybrnąć nawet z tej najbardziej nieprzyjemniej sytuacji, to zdolność logicznego rozumowania.

 • Nowe miejsce na gastronomicznej mapie województwa Lubuskiego

  Nowe miejsce na gastronomicznej mapie województwa Lubuskiego

  Nowe miejsce na gastronomicznej mapie województwa Lubuskiego. "Gościniec u Deców" w Karszynie będzie serwował dania z wykorzystaniem produktów regionalnych. Na stole królować będzie dziczyzna.

 • Ceny spadają jak liście z drzew. Zobacz co możesz zyskać

  Ceny spadają jak liście z drzew. Zobacz co możesz zyskać

  W roku 2022 pierwszy dzień kalendarzowej i astronomicznej jesieni przypada właśnie dziś, 23 września. Przyroda powoli zaczyna zrzucać letnią zieleń i przybierać kolorową szatę.

 • Rok Cypriana Norwida. Konkurs na najlepszą monografię!

  Rok Cypriana Norwida. Konkurs na najlepszą monografię!

  Rok 2021 to rok szczególny, gdyż jego patronem, ustanowionym przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej jest Cyprian Norwid. W uznania jego zasług dla polskiej literatury i kultury, Instytut De Republica ogłasza konkurs na najlepsze publikacje książkowe o tematyce norwidowskiej. Wydarzenie realizowane jest pod patronatem Premiera Rzeczpospolitej Polskiej.

 • Zostań Czytelmistrzem 2020

  Zostań Czytelmistrzem 2020

  Konkurs „Czytelmistrz 2020” to konkurs czytelniczy kierowany do dorosłych mieszkańców całej Polski, którzy kochają książki.

 • Artystyczny plakat Winobrania 2019 już wybrany!

  Artystyczny plakat Winobrania 2019 już wybrany!

  Blisko sto prac wpłynęło na konkurs, którego założeniem jest promowanie Dni Zielonej Góry przez pryzmat artystycznej wizji. Swoje prace nadsyłali twórcy z całej Polski. Praca miała być niebanalna i daleka od schematów.

 • Zaprojektuj plakat artystyczny na Winobranie 2019!

  Zaprojektuj plakat artystyczny na Winobranie 2019!

  Wystartował ogólnopolski konkurs na plakat Winobrania 2019. Celem konkursu jest wyłonienie stojącego na wysokim poziomie artystycznym projektu plakatu, który będzie towarzyszył obchodom Dni Zielonej Góry.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u