Wielbłądy, alpaki, kucyki i osiołki a nad wszystkim Trzech Króli... (GALERIA)

06 styczeń 2020
Tomasz Noskowicz Wielbłądy, alpaki, kucyki i osiołki a nad wszystkim Trzech Króli...
Tradycyjnie 6 stycznia z placu Bohaterów wyruszył Lubuski Orszak Trzech Króli. To już 9 edycja tego wydarzenia.

Orszak wyruszył spod kościoła Najświętszego Zbawiciela o 13:30 gdzie mieszkańcom rozdane zostały złote korony. Następnie wyruszył w kierunku Placu Bohaterów gdzie odegrana została pierwsza z trzech scen. Podczas orszaku można było zobaczyć wielbłądy, alpaki, kucyki i osiołki. Pod ratuszem pojawiła się żywa szopka.

Nowością były pierniki w kształcie koron. Dochód ze sprzedaży został przeznaczony na zwierzęta.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.