Festyn dla Julki

07 wrzesień 2016
Autor: 
Pixabay

Julka walczy z bardzo poważną chorobą - z glejakiem czwartego stopnia. Jest po operacji, poddawana radio i chemioterapii. Coraz bliżej do wspólnej zabawy i przede wszystkim zbiórki funduszy na leczenie.

Festyn dla Julki dobędzie się przy Szkole Podstawowej przy ul. Spawaczy w Zielonej Górze. To moc atrakcji, które zorganizowali ludzie dobrego serca i znajomi rodziny.

- Julka to wspaniała i bardzo dzielna dziewczynka, dlatego warto wesprzeć ją w długim i męczącym leczeniu - mówi Anna Włodarska organizatorka festynu. Pieniędzy potrzeba bardzo dużo, gdyż niezbędne jest leczenie za oceanem. Minimalna kwota to 400 tys. zł, ale drobnymi krokami jest szansa ją uzbierać.

-W sobotę będzie się sporo działo - mówi Anna Włodarska i wylicza atrakcje - występy artystyczne, pokaz psów policyjnych, nauka udzielania pierwszej pomocy, pyszna wojskowa grochówka oraz akcent żużlowy, którego w naszym mieście nie może zabraknąć.

Pomóc możecie także na Facebooku, gdzie trwają licytacje voucherów. Wystarczy wejść na stronę Tak, pomagam Julce i dołączyć do licytacji. Zarówno Julka, jej rodzina jak i organizatorzy festynu liczą na dobre serca i szczodre gesty zielonogórzan. Festyn potrwa od godz. 11.00 do godz. 16.00. Do zobaczenia!

plakat

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u