Zawody Drwali w najbliższą niedzielę

20 czerwiec 2017
Niedźwiedź

Już w najbliższą niedzielę, 25 czerwca w Niedźwiedziu odbędą się XVI Zawody Drwali.

To coroczna impreza plenerowa, podczas której odbywają się pokazy, konkursy strzeleckie oraz prezentacja rzeźby artystycznej.

Święto drwali ropoczyna się już 21 czerwca Międzynarodowymi Warsztatami Artystycznymi. Bierą w nich udział artyści z Białorusi, Czech, Litwy, Niemiec, Polski, Rosji, Słowacji, Ukrainy i Węgier. Ich prace będzie można podziwiać w dniu imprezy głównej, czyli 25 czerwca. Temat przewodni tegorocznych warsztatów to: Tropami Niedźwiedzia.

W niedzielę czekają na nas zawody drwali, zawody w zrywce konnej, Forest Festiwal - Speed Wood Carving czyli Międzynarodowe Zawody w szybkim rzeźbieniu w drewnie oraz liczne imprezy artystyczne, prezentacje sprzętu leśnego, pokazy, stoiska tematyczne.

Początek imprezy godz. 11.00

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u