Paraliż na drogach w północnym regionie województwa! Zima znów zaskoczyła kierowców?

19 listopad 2022
Autor: 
Paraliż na drogach w północnym regionie województwa! Zima zaskoczyła kierowców? Fot. Grupa Stoją ! Gorzów

Fatalne warunki do jazdy na północy województwa lubuskiego. Zgodnie z ostrzeżeniem IMGW występują miejscami intensywne opady śniegu. 

Zgodnie z prognozami synoptyków Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej w północnych powiatach województwa lubuskiego występują intensywne opady śniegu. W wielu miejscach asfalt pokryty jest świeżym białym puchem. Na podstawie systemów teledetekcji IMGW prognozuje przyrost pokrywy śnieżnej do około 5 centymetrów. Jak wygląda sytuacja na lubuskich drogach?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Zielona Góra. Rocznica wywalczenia przez Polki praw wyborczych

Sytuacja na lubuskich drogach

Trudne warunki do jazdy zaczynają się już na wysokości powiatu międzyrzeckiego. Kierowcy jadący trasą S3 powinni ściągnąć nogę z gazu na odcinku od Międzyrzecza do granic województwa lubuskiego i dalej w kierunku Szczecina.

Na trasie S3 w okolicach MOP Marwice doszło do zdarzenia z udziałem ciężarówki, która w wyniku poślizgu stanęła w poprzek jezdni blokując przejazd w kierunku Szczecina. Trudne warunki do jazdy również w centrum Gorzowa oraz na okolicznych drogach. 

W rejonie miejscowości Trzciel na Drodze Krajowej numer 92 auto wypadło z jezdni do rowu, na miejscu pracują służby. Niebezpieczne warunki do jazdy mogą utrzymywać się do późnych godzin wieczornych.

Silne opady śniegu

Z powodu trudnych warunków atmosferycznych postanowiono odwołać mecz Lechii Zielona Góra z Wartą Gorzów, który miał odbyć się 19 listopada o godzinie 12 w Gorzowie Wielkopolskim. Zgodnie z prognozami IMGW intensywne opady śniegu mogą występować do północy. 

Czytaj także - Śmiertelnie potrącił 4-letniego Piotrusia w Gorzowie i uciekł. Sąd ogłosił wyrok


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u