Zlot Mikołajów w Sulęcinie

29 listopad 2016
Autor:  Ryszard Waldun

W mieście nad Postomią trwają przygotowania do tegorocznego II Zlotu Mikołajów, który zaplanowany jest na 6 grudnia.

- Przebierzcie się za Mikołaja i weźcie udział w imprezie - zachęca Jacek Filipek, dyrektor Sulęcińskiego Ośrodka Kultury. - Po rozpoczęciu imprezy na placu Czarnieckiego wszyscy w korowodzie przejdą do Sali widowiskowej ośrodka kultury, gdzie odbędą się pozostałe atrakcje, w tym ten najważniejszy, Konkurs na Najpiękniejszego Mikołaja, który musi posiadać przynajmniej trzy atrybuty mikołajowe, takie jak: czapka, broda, kubrak.

Program:

16:00 zbiórka Mikołajów i uczestników na rynku (pl. Czarnieckiego)

16:15 parada: rynek > SOK Sulęcin

16:30 konkurs + atrakcje (sala Konferencyjno-Widowiskowa SOK)

Do udziału w imprezie zapraszają: Sulęciński Ośrodek Kultury oraz Biblioteka Publiczna.

Ryszard Waldun

ZLOT MIKOŁAJÓW II

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.