Koronawirus lubuskie. Odnotowano 240 nowych przypadków zakażenia!

09 marzec 2021
Autor: 
Koronawirus lubuskie. Odnotowano 240 nowych przypadków zakażenia! Redakcja/Archiwum

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 240 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Zmarły 4 osoby.

Jak wygląda sytuacja z koronawirusem we wtorek, 9 marca? Ministerstwo Zdrowia przekazało informację, że w województwie lubuskim odnotowano łącznie 240 nowych przypadków zakażenia. Z powodu zakażenia COVID-19 zmarły 3 osoby, z powodu współistnienia COVID-19 z innymi chorobami zmarła 1 osoba. Łącznie na kwarantannie znajduje się 7458 osób, liczba wykonanych testów na obecność koronawirusa wynosi 1596 w tym 282 z wynikiem pozytywnym.

Spis powiatów, z których zaraportowano osoby zakażone koronawirusem: gorzowski (27), krośnieński (5), międzyrzecki (15), nowosolski (8), słubicki (5), strzelecko-drezdenecki (15), sulęciński (1), świebodziński (12), zielonogórski (19), żagański (11), żarski (16), wschowski (3), Gorzów Wielkopolski (44), Zielona Góra (59).

W kraju odnotowano 9954 przypadki zakażenia koronawirusem. Z powodu COVID-19 zmarły 64 osoby, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 218 osób.

Czytaj także - Niewybuchy w Zielonej Górze. Wezwano saperów i ewakuowano mieszkańców (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Prześlij je do nas na Facebooku lub na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u