ITAKA rezygnuje z lotów czarterowych z Zielonej Góry

09 kwiecień 2018
Autor:  Redakcja
ITAKA rezygnuje z lotów czarterowych z Zielonej Góry dronlubuski.pl

Biuro podróży Itaka rezygnuje ze sprzedaży wycieczek z Zielonej Góry do Turcji oraz Bułgarii. Pierwszy samolot czarterowy linii Small Planet Airlines miał wystartować z zielonogórskiego portu lotniczego pod koniec maja.

Miesiąc temu informowaliśmy o uruchomieniu przez Itakę pierwszych połączeń czarterowych z lubuskiego lotniska do Turcji i Bułgarii. Loty do tureckiej Antalyi miały być realizowane w każdą środę od 30 maja, natomiast rejsy do Warny we wtorki od początku czerwca.

Wycieczki z wylotem z Zielonej Góry zniknęły z systemu rezerwacyjnego kilka dni temu. Powodem wycofania się z oferty czarterowej jest prawdopodobnie zbyt małe zainteresowanie ofertą.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.