Uniwersytet Zielonogórski i Cinkciarz.pl zapraszają na transmisję z Google I/O

06 maj 2019
Autor: 
Uniwersytet Zielonogórski i Cinkciarz.pl zapraszają na transmisję z Google I/O Adobe Stock

Jutro, 7 maja 2019 r. odbędzie się coroczna konferencja Google’a. Na wspólne oglądanie transmisji zapraszają wybrane miasta na całym świecie. Znów jest wśród nich Zielona Góra.

Google I/O to jedno z najważniejszych wydarzeń w branży IT.

Konferencja zapowiada kluczowe rozwiązania oraz trendy, za którymi świat nowoczesnych technologii może podążać w najbliższych miesiącach.

– W Zielonej Górze, jednym z wybranych miast na świecie, po raz kolejny odbędzie się wspólne oglądanie przekazu wydarzenia z Shoreline Amphitheatre w Mountain View. Już ponad setka entuzjastów nowoczesnych technologii zapisała się na najbliższą transmisję. Liczymy na to, że gości będzie jeszcze więcej. Rok temu zebrało się aż 140 pasjonatów – mówi Tomasz Wartalski, Chief Innovation Officer w Cinkciarz.pl.

Z ramienia uczelni do udziału w wydarzeniu zachęca prof. Marcin Mrugalski, dziekan Wydziału Informatyki, Elektrotechniki i Automatyki Uniwersytetu Zielonogórskiego:

– Serdecznie zapraszamy i liczymy na udział wszystkich zainteresowanych nowinkami ze świata IT. To doskonała okazja do integracji studentów i pracowników z branży IT w województwie lubuskim. Spotkanie w Zielonej Górze rozpocznie się o godz. 18 w budynku A-2, w sali 115 (Wydział Informatyki, Elektrotechniki i Automatyki) przy ul. prof. Z. Szafrana 2.

W programie: czas na wspólne oglądanie, ale także rozmowy oraz prezentacje. Organizatorzy zapewniają napoje, przekąski oraz tradycyjną już przerwę na pizzę. Wstęp jest bezpłatny, jednak chęć uczestnictwa w wydarzeniu należy wcześniej zgłosić.

KMB

 
To nie ilość lat w twoim życiu się liczy, ale ilość życia w przeżytych latach. [Abraham Lincoln]Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u