S3 ponownie zablokowana. To ostatni weekend wakacji.

27 sierpień 2016
Autor: 
NewsLubuski.pl

Przed nami ostatni weekend wakacji. Rozpoczęły się liczne powroty do domów. Co niektórzy wykorzystują go jeszcze na spędzenie kilku godzin nad morzem, tym bardziej, że pogoda tym razem na pewno dopisze.

Kierującym, którzy będą podróżować trasą S3 muszą wziąć pod uwagę utrudnienia w ruchu związane z budową 44-kilometrowego odcinka od Sulechowa do Nowej Soli. Pamiętajmy, że przez woj. lubuskie przebiega najdłuższy odcinek S3 i to właśnie na terenie naszego województwa można się spodziewać największych utrudnień. Policjanci w radiowozach i na motocyklach będą patrolować te odcinki, a w razie konieczności kierować ruchem tak, aby nie tworzyły się korki.

Wszystkim kierującym radzimy przed wyjazdem zaplanować sobie dokładnie podróż, sprawdzić (na stronie internetowej Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad), w których miejscach napotkamy utrudnienia i w miarę możliwości wybierać drogi alternatywne o mniejszym natężeniu ruchu. Kierujących, którzy będą podróżować krajową „trójką” prosimy o cierpliwość, dostosowanie prędkości do natężenia ruchu i przestrzeganie ograniczeń prędkości, w szczególności w miejscach wyjazdów z budowy. Pamiętajmy też, aby zaplanować odpoczynek, szczególnie gdy podróżujemy z dziećmi lub podczas upałów, a także zabrać ze sobą wodę. Jeśli mamy problemy ze zdrowiem, ciśnieniem lub bardzo męczą nas upały, radzimy wyjeżdżać wcześnie rano lub późnym wieczorem, gdy temperatura trochę spadnie.

MS

Pielęgnuj swoje marzenia. Trzymaj się swoich ideałów. Maszeruj śmiało według muzyki, którą tylko Ty słyszysz. Wielkie biografie powstają z ruchu do przodu, a nie z oglądania się do tyłu.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u