AKADEMIA PACJENTA w Fundacji Ewy Minge

20 kwiecień 2017
Autor: 

Fundacja Black Butterflies w sobotę 22 kwietnia inauguruje wykłady Akademii Pacjenta – inicjatywy mającej na celu rozpowszechnienie tematyki chorób nowotworowych, profilaktyki i sposobów wyjścia z choroby. Wspólnie z partnerami fundacji: Okręgową Izbą Lekarską, Okręgową Izbą Pielęgniarek i Położnych, Hospicjum Palium oraz Lubuskim Oddziale NFZ zapraszamy na cykl wykładów, które odbędą się raz w miesiącu w sobotę, w siedzibie fundacji przy ul. Stary Rynek 13.

Mieszkańcy Zielonej Góry i okolic będą mogli wysłuchać wykładów specjalistów, lekarzy i ekspertów fundacji o tym jak m.in. wspierać chorego w walce o zdrowie i życie, na czym polega Szybka Ścieżka Onkologiczna i jak w pełni wykorzystać obecny system zdrowia, jak walczyć z bólem nowotworowym oraz dlaczego nie trzeba bać się hospicjum i jak specjaliści z hospicjum mogą nas wesprzeć. Poruszona zostanie także kwestia jak się odżywiać w trakcie choroby i procesu zdrowienia i tego jak dbać o jamę ustną, skórę i włosy podczas choroby. Nie zabraknie także praktycznych porad pielęgniarskich.

Udział we wszystkich wykładach jest bezpłatny. Najbliższe wykłady odbędą się 22 kwietnia, kolejne 20 maja i 24 czerwca.

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u