Rajd rowerowy "Lasy i jeziora"

10 maj 2017
Autor: 

Z okazji Dnia Europy, które obchodziliśmy 9 maja TWK Słubice organizuje wspólnie z ADFC Frankfurt(O) rodzinny rajd rowerowy przez Puszczę Rzepińską. Rowerzyści z Polski i Niemiec wspólnie pokonają trasę: Frankfurt - Słubice - Puszcza Rzepińska. Rajd odbędzie się w sobotę 13 maja.

Program rajdu wygląda następująco: Godz. 10:30 - Zbiórka Dworzec FF(O) - grupa DE, 11:00- Zbiórka - Słubice, plac przy Collegium Polonicum - grupa PL, około godz. 11:30 - spotknaie z grupą Kunowice Przejazd w okolice Rzepina.

Po przejeździe trasy zaplanowany jest piknik z ogniskiem, zupą, wspólna gimnastyka i zabawy językowe. O godz. 16:00 wyjazd w drogę powrotną.  Dłogość trasy to 40 km, tempo rekreacyjne, udział w  imprezie bezpłatny.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.