Kto zagra na tegorocznym Winobraniu? Zdecyduj sam. Ośrodek Kultury czeka na propozycje

28 czerwiec 2018
Autor:  Redakcja
Kto zagra na tegorocznym Winobraniu? Zdecyduj sam. Ośrodek Kultury czeka na propozycje ZOK

Do Dni Zielonej Góry pozostały jeszcze 2 miesiące. Pomimo to organizatorzy, czyli m.in. Zielonogórski Ośrodek Kultury pracują już na pełnych obrotach. To właśnie oni, jak co roku czekają na Wasze, muzyczne propozycje.

Ponownie jak w ubiegłych latach Zielonogórski Ośrodek Kultury chce poznać Wasze propozycje, kto mógłby zagrać podczas tegorocznego Winobrania. - Chcemy poznać Wasze muzyczne gusta. Mamy nadzieję, że uda się zaprosić któregoś z zaproponowanych artystów, tak jak to było w zeszłym roku - mówi Agata Miedzińska, Dyrektor ZOK.

Propozycje mogą składać zielonogórzanie i nie tylko. Ośrodek Kultury czeka na Wasze pomysły pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zbiórka propozycji trwa do 20 lipca 2018.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.