Na S3 będzie bezpieczniej. Rozpoczęła się budowa MOPów

13 lipiec 2016
Autor: 

Do końca 2016 roku na drodze S3 mają pojawić się nowe MOPy.

Miejsc Obsługi Podróżnych w naszym województwie ma powstać sześć, trzy po w każdym z obu strony drogi („Kępsko Wschód” i „Kępsko Zachód” odcinek Sulechów – Międzyrzecz, „Popowo Wschód” i „Popowo Zachód” odcinek Międzyrzecz – Gorzów Wlkp. oraz „Marwice Wschód” i „Marwice Zachód” ok. 10 km za Gorzowem Wlkp.)

Rozpoczęła się budowa  Kępsko Wschód i Zachód. Przetarg na to zadanie wygrała firma Strabag Infrastruktura Południe Sp. z o.o. Budowa będzie kosztowała ponad 15 mln zł. 

Na tym etapie nie pojawią się tu stacje paliw, ani obiekty gastronomiczne. Jest to bowiem zakres wykraczający poza kompetencje GDDKiA. Niemniej jednak prowadzone będą w dalszej mierze starania o pozyskanie operatorów, którzy wybudują w późniejszym czasie zarówno stacje paliw jak i restauracje.

TAGI
KMB

 
Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u