Zwycięstwo w plebiscycie na najlepszy produkt turystyczny w Polsce!

13 grudzień 2016
Autor: 

Wirtualna Polska wspólnie z Polską Organizacją Turystyczną przygotowała plebiscyt, w którym wybierała najatrakcyjniejszy, nowatorski i najbardziej przyjazny turystom produkt. Laguna i Zefir okazały się najlepsze.

Wśród 18 produktów turystycznych znalazła się również lubuska atrakcja - Rejsy statkiem Zefir i Laguna po Odrze. Na nasze statki oddano 31% głosów. 

Certyfikat „Najlepszego Produktu Turystycznego” Polskiej Organizacji Turystycznej to nagroda dla wyjątkowych atrakcji turystycznych w Polsce. Nadawany jest on tylko nowatorskim i przyjaznym turystom miejscom, obiektom oraz imprezom, realizowanym na poziomie regionalnym i lokalnym. Nagrodą główną w konkursie dla produktów turystycznych jest realizowanie przez Polską Organizację Turystyczną działania promocyjne w nadchodzącym roku.

-Bardzo się cieszę, że nasz produkt, lubuski produkt wygrał. To wielka rzecz i dziękuję za Państwa głosy - mówi Łukasz Kozłowski, prezes Stowarzyszenia Odra dla Turystów 2014.

 

 Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u