Lubuskie gra z WOŚP po raz 25. Będzie się działo!

04 styczeń 2017
Autor: 
WOŚP

W niedzielę, 15 stycznia odbędzie się 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku gramy dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom. Jak co roku akcję wspiera marszałek naszego województwa Elżbieta Anna Polak.

Wylicytować będzie można imienną sadzonkę winorośli, która posadzona zostanie przy Lubuskim Centrum Winiarstwa oraz możliwość zamieszczenia życzeń na telebimie, znajdującym się przed marszałkowską siedzibą.

Urząd Marszałkowski wspomoże także największe sztaby w województwie: w Gorzowie oraz w Zielonej Górze. Dzięki sztabowcom z północy województwa będziecie mogli wylicytować poszukiwanie skarbów w jeziorze Lipie w miejscowości Długie koło Strzelec Kraj., czyli nurkowanie z instruktorem w lubuskim jeziorze dla dwóch osób. Z kolei w Zielonej Górze do wylicytowania będzie randka na winnicy wraz z kolacją w Lubuskim Centrum Winiarstwa w Zaborze. To może być świetny pomysł na romantyczne spędzenie Walentynek.

Lubuskie zagra z orkiestrą Jurka Owsiaka nawet za granicą Sztab WOŚP w Brukseli będzie licytował bowiem upominki od województwa lubuskiego.

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u